Platforma sapulču telpām un dažādiem birojiem darbam ar vienu mēneša abonēšana maksu – gluži kā Spotify!

Ievadam: pavasara krīze

Pirms COVID-19 jaunuzņēmums MySpotit koncentrējās uz sapulču telpu rezervēšanas platformas izveidi un bija izaugsmes uzrāviena pašā sākumā. Līdz ar ārkārtas situācijas ieviešanu valstī, nedēļas laikā visas rezervācijas tika atceltas un neizdevās noslēgt arī veiksmīgi uzākto investoru piesastes 2. raundu. Tajā brīdī kopā ar komandu lūkojāmies atcelto rezervāciju tabulās un tukšajās kabatās.

Mums bija izvēle atmest visam ar roku vai rast jaunas iespējas. Mēs nolēmām nepadoties un 3 nedēļu laikā izstrādājām jaunu produktu, kas dod Tev iespēju ar izdevīgu mēneša abonēšanas maksu izvēlēties darbam dažādus birojus daudzās vietās gan Latvijā, gan Igaunijā. Kampaņa piesaistīja uzmanību, un šī tēma uzrunāja sabiedrību. Ziņas parādījās plašsaziņas līdzekļos un mūsu kampaņas vietni apmeklēja vairāk kā 5000 unikālu apmeklētāju.

Ieviešot tirgū biroju koplietošanas platformu, mēs sapratām, ka mūsu sākotnējais pakalpojums sapulču telpu rezervācijām joprojām ir organiska un neatņemama daļa nu jau daudz lielākai bildei. Krīzes laikā darba vide ir neatgriezeniski mainījusies. Iepriekš tikai neliels skaits darbinieku strādāja attālināti, un sanāksmes notika ārpus uzņēmuma telpām, galvenokārt, lai izjauktu biroja rutīnu. Tomēr tagad, pēc vairāku mēnešu globāla attālinātā darba eksperimenta, vairāk kā 50% uzņēmumu turpina ar elastīgu hibrīda modeli, daļu laika darbiniekiem strādājot no uzņēmuma biroja, daļu – ārpus tā. Šodien sapulces drīzāk tiek sasauktas, lai atkal redzētu viens otru – dzīvus cilvēkus, bez ekrāna starpniecības. Diezgan lielas pārmaiņas, vai ne?

Jauns produkts, kas maina domāšanas veidu

COVID-19 krīze mūs noveda pie jauna risinājuma, ko mēs paši saucam par biroju un sapulču telpu Spotify! Kas MySpotit ir kopīgs ar Spotify? Līdzīgi, kā visā pasaulē populārai mūzikas platformai, arī pie mums ar izdevīgu mēneša abonēšanas maksu ir iespēja izvēlēties foršus birojus darbam un sapulču telpas tuvējā apkārtnē un nākotnē- arī visā Eiropā. Šodien mēs darbojamies Latvijā un Igaunijā, un tuvākā mēneša laikā jau visā Baltijā.

Tātad, kas ”lācītim” vēderā?

Vai atceries, kad pēdējo reizi iegādājies kompaktdisku, lai klausītos iecienīto mūziku? Daudzi vairs neatceras. Tas ir vieglāk un patīkamāk, ja mūzika no visas pasaules tiek piegādāta Tavā telefonā par pieņemamu cenu. Nav neviena iemesla, kāpēc, meklējot biroju darbam vai sapulču telpas, būtu jarīkojas citādi. Tev taču patiktu strādāt sev piemērotā birojā tieši tad, kad tas Tev nepieciešamas, un tieši tur, kur Tu plāno atrasties?

Ticu, ka jau pavisam drīz izņemsi no savas kabatas tālruni un savai darba nedēļai MySpotit platformā izvēlēsies birojus, kur vēlies strādāt, un sapulču telpas, kurās satikties ar savu komandu un klientiem. Un tas viss ar izdevīgu ikmēneša abonēšanas maksu. Tik vienkārši!

Risinājums: šodien, jau kā klients, Tu vari izmeģināt vai izmantot paltformas sniegtās iespējas

Apskaties, ko mēs esam līdz šodienai paveikuši, un sniedz mums savu atgriezenisko saiti. Dodies uz MySpotit lapu, tur redzēsi izvēles: Izvēlies biroju darbam vai Atrodi sapulču telpu. Izvēloties sev vajadzīgo, Tu tiksi novirzīts pie kādas no sekojošām izvēlēm: reģistrējoties izmēģinājuma dienai darbam kādā no birojiem, izmēģināt pakalpojuma piemērotību sev, vai jau iegādāties MySpotit abonementu vai arī atrast un rezervēt sev piemērotas MySpotit sapulču telpas.

Jauns krīzes vilnis var būt tepat aiz stūra. Atrodi darba vietu tuvu mājām, kur Tu varētu veikt savu darbu efektīvi un tam piemērotā un drošā vidē.

Raivis Ozoliņš

Šajā blogā es fokusējos uz MySpotit aktivitātēm un nozares par attalinātā darba un offsite sapulču aktualitātem, kas iespējams padarīs šo pasauli vēl nedaudz labāku.