Par mums

Mūsu stāsts un komanda

Mēs esam aktīva mārketinga censoņu komanda, kuras darba kārtība paredz projektus dažādās pilsētās un pat valstīs. Pasākumu mārketinga nozarē strādājot, kādu dienu kļuva skaidrs, ka uzņēmumiem ir jāizkļūst no savas ikdienas rutīnas un jaunas vietas offsite sapulcēm vides maiņas nolūkos padarīja komandu sapulces būtiski efektīvākas. Un tā, sekojot šai idejai, tapa MySpotit.

 

Sākotnēji mēs koncentrējāmies uz interesantām sapulču telpām un to starpniecību Igaunijā un tad pienāca kārta Rīgai. Tomēr drīz kļuva skaidrs, ka papildus grupu sanāksmēm arī strādājot atsevišķi, ir labi laiku pa laikam mainīt vidi. Mēs uzskatām, ka birojs nav = darbam! Mēs esam intervējuši daudzus jaunuzņēmumus, mazo uzņēmumu vadītājus un frīlancerus, un, balstoties uz šo padziļināto pētījuma, mēs varam teikt, ka mainīgās darba vietas palīdz būt efektīvākām, radošākām un, pats galvenais, brīvākām.

 

Un tā, kopā ar komandu arī apņēmāmies strādāt pie jauniem risinājumiem, lai uzņēmīgi cilvēki varētu atbrīvoties no “9-5 verdzības”, pašiem uzņemoties atbildību par savu darba kvalitāti, strādājot tur, kur viņi jūtas vislabāk. Palīdzēsim Tev atrast ideālu spotu, iedosim atslēgu “all inclusive” risinājumam, paverot durvis biroja telpām, kas ir premium kvalitātes un freelanceru vai komandu vajadzībām piemērotas vislabāk.

Hardi Kinnas | CEO

info@myspotit.lv

Mikk Puurmann | COO

info@myspotit.lv

Timo Mitt I CTO

info@myspotit.lv

Raivis Ozolins I MySpotit Latvija

raivis@myspotit.com

+371 20040300