MySpotit komanda testē pēckrīzes pieprasījumu pēc dažādiem attālinātā darba formātiem

Labu darba vietu raksturo ergonomisks galds un krēsls, kā arī lielāks ekrāns.

MySpotit komanda šodien palaida testēšanā jaunu mājaslapu vērstu uz attālinātā darba efektivitātes saglabāšanu, lai izprastu uzņēmumu vajadzību pēc jauna veida risinājumiem strādāšanai attālināti.
Lai piedalītos testēšanā spied uz linka: https://www.kampaania.myspotit.com/?lang=lv

.

MySpotit līdzdibinātājs Hardi Kinnas saka, ir daudz runāts, ka darba formāts pēc krīzes mainīsies. “Jautājums ir tikai par to, kurā virzienā un cik daudz. Dominē trīs dažādi viedokļi: vieni domā, ka cilvēki ievērojami vairāk sāks tikties un strādāt virtuāli, citi prognozē nelielu virtuālā darba īpatsvara pieaugumu, bet trešā grupa uzskata, ka nekas nemainīsies,” spriež H.Kinnas.

.

Dažādi pētījumi, kas veikti visā pasaulē, ir parādījuši attālinātā darba popularitātes pieaugumu pēdejo desmit gadu laikā. Tagad tik jautājums ir par to, cik daudz iepriekš skeptiski noskaņoto pēc krīzes sāks izmantos jaunās darba metodes. Pēc H.Kinnas teiktā, svarīgs lomu šeit var nospēlēt arī no krīzes izkļuvušo uzņēmumu finansiālās iespējas nomāt telpas un algot darbiniekus pirmskrīzes apjomā.

.

MySpotit paredz to, ka strādāšanas formāts mainīsies un līdz pat 75% pasaules uzņēmumu ikdienas darbā sāks izmantot strādāšanu attālināti. Vairāk nekā 50% ir tā sauktie “hibrīda” uzņēmumi, kuru darbinieki daļu laika strāda no uzņēmuma biroja un daļu citā vietā, un vairāk kā 20% jau izmanto strādāšanu attālināti, kā vienīgo darba formu. Pēc H.Kinnas teiktā, attiecīgie skaitļi pirms krīzes bija: 16% pilnībā strādāja attālināti, 40% hibrīda un 44% vispār neizmantoja strādāšanu attālināti. “Tā kā jauno aptauju rezultāti šobrīd nav pieejami, mēs nolēmām šo jautājumu pajautāt tieši no pašiem klientiem,” piebilda Kinnas.

.

MySpotit ir vieda attālināto darba vietu un sapulču telpu rezervēšanas platforma, kas izveidota 2018. gadā ar jau vairāk kā 200 klientiem, no kuriem labāk zināmie ir TransferWise, Veriff, Bolt, Evolution Gaming, Pipedrive, Eesti Energia, Inbank, Swedbank, SEB un Telia.

.

Šī gada 1.jūnijā MySpotit laidīs pārdošanā ierobežotu apjomu ar 99 pastāvīgām darba vietām par 99 EUR mēnesī.
Vai izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība? Reģistrējies, lai iegūtu vairāk informācijas un savlaicīgi rezervētu saviem darbiniekiem izdevīgas darba vietas, jo piedāvājums būs derīgs tikai 99 vietām.

.

Vairāk informācijas:
Raivis Ozoliņš
Mob: +371 20040300
raivis@myspotit.com

Raivis Ozoliņš

Šajā blogā es fokusējos uz MySpotit aktivitātēm un nozares par attalinātā darba un offsite sapulču aktualitātem, kas iespējams padarīs šo pasauli vēl nedaudz labāku.